Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz na podstronie Polityka Prywatności
Infolinia 61 850 40 00
Pogotowie energetyczne 991
ul.pdf-ul { list-style: none; } li.pdf-li { padding-left: 1.3em; }

Teczka prasowa

Dialog Techniczny w Enea Operator dotyczący dokumentacji projektowej wykonywanej w postaci elektronicznej

Szanowni Państwo,

 

zapraszamy na dialog techniczny poświęcony dokumentacji projektowej wykonywanej w postaci elektronicznej.

 

Jak wiemy, na przykładzie projektu budowlanego, o którym mowa w ustawie Prawo budowlane oraz dokumentach jurydycznych związanych, dokumenty mogą być sporządzane w postaci papierowej oraz elektronicznej.

 

Dotychczas wielu z nas przyzwyczajonych było przede wszystkim do dokumentacji projektowych wykonywanych w postaci papierowej, jednak systematyczne przygotowywanie spółki do postaci elektronicznej wykonywania przedmiotowych dokumentacji, na przykład poprzez postanowienia zawierane w Standardach w sieci dystrybucyjnej ENEA Operator, pokazało jak skutecznie i sprawnie możemy działać z dokumentami sporządzanymi i procedowanymi w postaci elektronicznej.

 

Stąd zapraszamy Państwa na spotkanie techniczne poświęcone formie, procedowaniu oraz programom i narzędziom informatycznym niezbędnym do właściwego obiegu dokumentacji wykonywanych w postaci elektronicznej. Podczas spotkania miedzy innymi zaprezentujemy doświadczenia jednostek spółki i projektantów, którym już trudno wyobrazić sobie codzienne prace związane z dokumentacjami projektowymi sporządzanymi i uzgadnianymi przez spółkę w innym zakresie niż postać elektroniczna.

 

Dialog techniczny odbędziemy 22.11 br. o godz. 10.00 . Przewidywany czas – 2 h.

 

W celu zapewnienia wszystkim z Państwa możliwości udziału w spotkaniu, dialog techniczny zaplanowaliśmy w formule udziału z wykorzystaniem środków bezpośredniego porozumiewania się na odległość (w formule tele/wideo konferencji) lub według potrzeb i sposobności w formule stacjonarnej.

 

Chęć udziału w rozmowach prosimy zgłaszać na adresy e-mail: anna.szatybelko@operator.enea.pl oraz rada.techniczna.eop@operator.enea.pl w terminie do 6.11.2023 r.

W odpowiedzi otrzymają Państwo niezbędne informacje do logowania.

 

Zapraszamy do współpracy.

 

W przypadku pytań bądź wątpliwości proszę o kontakt.

 

Dziękuję i do zobaczenia

Podziel się na:

zobacz także

.pimcore_block_buttons{ height: fit-content }