Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz na podstronie Polityka Prywatności
Infolinia 61 850 40 00
Pogotowie energetyczne 991

Program płatnych staży i praktyk

Program płatnych staży  i praktyk to propozycja dla młodych, ambitnych osób, które pragną zdobyć unikalne doświadczenie u rynkowego wicelidera w branży energetycznej. Jest to wspaniała okazja do poznania naszej kultury organizacyjnej oraz sprawdzenia się jako potencjalny pracownik. Nie ukrywamy, że wśród naszych stażystów i praktykantów szukamy talentów, którym moglibyśmy zaproponować pracę na pełen etat po ukończonym stażu. Aplikant dostaje możliwość aktywnego uczestnictwa w projekcie pod okiem opiekuna - eksperta z dużym doświadczeniem praktycznym w branży, który wdraża go w tajniki pracy w firmie. Jego praca jest na bieżąco oceniana pod względem merytorycznym, a po ukończonym stażu,  otrzymuje on kartę ewaluacji, która określa zdobyte przez niego umiejętności.

Nasza sieć placówek pokrywa znaczny obszar kraju, dlatego staż i praktyki oferujemy w wielu miastach w Polsce.

Staż płatny skierowany jest do studentów studiów dziennych i zaocznych oraz absolwentów, którzy mogą poświęcić się pracy u nas przez ok. 35 godzin w tygodniu. 

Praktyka płatna skierowana jest do studentów studiów dziennych i zaocznych, którzy mogą poświęcić się pracy u nas przez ok. 35 godzin w tygodniu. Praktyka trwa 3 miesiące, w okresie wakacji.

Ze stażystami i praktykantami podpisujemy umowę zlecenie, na podstawie której wypłacamy wynagrodzenie za wykonaną pracę. Kwota wynagrodzenia zależy od liczby przepracowanych godzin. 

  • Doświadczenie zdobyte w jednej z największych firm z branży elektroenergetycznej w Polsce.
  • Wiedzę praktyczną w wybranym obszarze merytorycznym.
  • Możliwość realizowania samodzielnych projektów. 
  • Wsparcie opiekuna merytorycznego przez cały okres stażu.
  • Szansę na zatrudnienie w Grupie Enea po ukończonym stażu (w przypadku wolnych etatów).
.pimcore_block_buttons{ height: fit-content }