Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz na podstronie Polityka Prywatności
Infolinia 61 850 40 00
Pogotowie energetyczne 991

Nota prawna

 1. Właścicielem informacji zawartych z niniejszym Serwisie internetowym (zwanym dalej Serwisem internetowym) jest Enea Operator Sp. z o.o. w siedzibą przy ul. Strzeszyńskiej 58, 60-479 Poznań zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego nr KRS: 0000269806, REGON: 300455398, NIP: 782-23-77-160, Kapitał zakładowy: 4 696 937 500 PLN
   
 2. Enea Operator dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej były kompletne, rzetelne i aktualne. W przypadku zauważenia błędu lub niezgodności prosimy o kontakt z administratorem serwisu na adres: webmaster@enea.pl
   
 3. Enea Operator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy na stronach Serwisu internetowego lub braki w zamieszczonych materiałach, ani też za ewentualne rezultaty działań podjętych w oparciu o zamieszczone informacje.
   
 4. Architektura informacji oraz informacje zawarte na stronach ww. Serwisu internetowego chronione są prawami autorskimi zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83). Kopiowanie oraz rozpowszechnianie całości lub części materiałów zamieszczonych w serwisie bez zgody Enea Operator jest zabronione.
   
 5. Materiały zawarte w niniejszym Serwisie internetowym można kopiować, przechowywać oraz drukować wyłącznie w celach niekomercyjnych i tylko na własny użytek. Enea Operator nie zezwala na jakiekolwiek rozpowszechnianie tak skopiowanych materiałów, w szczególności na ich zamieszczanie w innych serwisach internetowych.
   
 6. Każde użycie w celach komercyjnych materiałów zawartych na niniejszej stronie, wymaga uzyskania pisemnej zgody Enea Operator. Poprzez użycie materiałów w celach komercyjnych rozumie się jakiekolwiek rozpowszechnianie w formie papierowej lub elektronicznej np. kopiowanie, modyfikowanie, przesyłanie, publikowanie, prezentowanie materiałów pochodzących z niniejszego Serwisu internetowego w całości lub części.
   
 7. Enea Operator nie wyraża zgody na publikowanie w całości lub części stron będących częścią niniejszego Serwisu internetowego na Serwisach internetowych stron trzecich.
   
 8. Enea Operator oraz Administrator Serwisu internetowego nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczone na innych Serwisach internetowych umieszczone pod linkami odwołującymi się do stron tych serwisów oraz nie gwarantują aktualności materiałów zamieszczonych w tych serwisach. .       
.pimcore_block_buttons{ height: fit-content }