Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz na podstronie Polityka Prywatności
Infolinia 61 850 40 00
Pogotowie energetyczne 991
ul.pdf-ul { list-style: none; } li.pdf-li { padding-left: 1.3em; }

Teczka prasowa

Jacek Górski, wiceprezes ds. Infrastruktury Sieciowej Enei Operator w zarządzie Polskiego Towarzystwa Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej (PTPiREE).

W wyniku wyborów uzupełniających do Zarządu Towarzystwa, które odbyły się 7 grudnia br. podczas XXXVII Zgromadzenia Krajowego PTPiREE, nowymi członkami Zarządu zostali Radosław Pobol – p.o. Prezesa Zarządu, Wiceprezes Zarządu ds. Wsparcia Operacyjnego Tauron Dystrybucja oraz Jacek Górski - Wiceprezes Zarządu ds. Infrastruktury Sieciowej Enei Operator. Zarząd Towarzystwa w uzupełnionym składzie wybrał spośród członków dwóch wiceprezesów - Radosława Pobola i Jarosława Kwaska – prezesa PGE Dystrybucja. Datę wyborów uzupełniających ma stanowisko Prezesa Zarządu Towarzystwa wyznaczono na 16 stycznia 2023 r.

Jacek Górski jest wiceprezesem Enei Operator od września 2022 r. Ukończył Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego, na specjalności: zarządzanie finansami w podmiotach gospodarczych. Posiada także wykształcenie techniczne – elektryczne. Od prawie ćwierć wieku zawodowo związany z branżą energetyczną. Doświadczenie zdobywał między innymi w PKP Energetyka i PGE GiEK a także w Urzędzie Regulacji Energetyki, gdzie prowadził sprawy związane z taryfowaniem przedsiębiorstw energetycznych i udzielaniem koncesji. W Enei Operator odpowiedzialny jest za obszar inwestycji, przyłączeń, majątku sieciowego i pomiarów.

Podziel się na:

zobacz także

.pimcore_block_buttons{ height: fit-content }