Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły znajdziesz na podstronie Polityka Prywatności
Infolinia 61 850 40 00
Pogotowie energetyczne 991

Odpowiedzialny biznes

Wolontariusze Enei Operator wsparli specjalny festyn dla Lilki

Wolontariusze Enei Operator z przyjemnością włączają się w wydarzenia, które organizowane są z myślą o lokalnych społecznościach. W Opalenicy zaangażowali się w festyn „Waleczne Serce Lilki nie chce przestać bić”.

Druga niedziela września upłynęła ratownikom wolontariuszom, będącym także członkami Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Opalenicy, na wyjątkowej aktywności. Do akcji wezwał ich rozkaz druha Jarosława Cypriana. Zadanie – obsłużenie Festynu „Waleczne Serce Lilki nie chce przestać bić”. Podczas festynu ratownicy instruowali przybyłych mieszkańców Opalenicy, jak prawidłowo pomagać osobom, u których wystąpiło nagłe zatrzymanie krążenia oraz jak działać w innych przypadkach zagrożenia życia i zdrowia. Podczas festynu panowała bardzo przyjazna atmosfera, bo wszyscy mieli świadomość, że uczestnicząc w nim pomagają Lilce, dziewczynce zmagającej się z chorobą serca. Dziewczynka zresztą odwiedziła wszystkie stanowiska serdecznie dziękując za okazane wsparcie. Odwiedziła też stanowisko naszych ratowników, a potem przyprowadzała kolejne grupy kolegów i koleżanek na pogadanki.

 

Dzięki zebranym pieniądzom Lilka przejdzie operację, którą przeprowadzą lekarze w jednym ze specjalistycznych ośrodków w Szwajcarii. 

pokaż więcej
Podziel się na:
zobacz także

„Kwiat za grat”– wymienimy elektrośmieci na rośliny

Nie igraj z prądem - „Dbamy o Twoje bezpieczeństwo. Ty też o nie zadbaj!”

Wolontariusze Enei Operator pomagali w festynie i zbiórce na zwierzaki

Rozpoczęliśmy kolejną edycję projektu dla dzieci dot. bezpieczeństwa